ASPEKT - občanské sdružení

Ke kariéře s osobním přístupem

Naše služby

Individuální kariérové poradenství

Nabízíme Vám konzultace při řešení Vaší další profesní dráhy:

  • Jste zaměstnanec/zaměstnankyně, kterého/kterou už stávající práce nebaví?
  • Jste student/ka a nevíte, kam směrovat Vaše další vzdělávání?
  • Jste bez práce, nebo třeba na mateřské, a nevíte, kam se dále profesně orientovat?
  • Chcete poradit, jak si hledat práci, jak se prezentovat?

Obraťte se na nás. Rádi s Vámi Vaši záležitost zkonzultujeme a pomůžeme Vám najít řešení. Kontaktujte nás na: lucie.sedlackova@aspektos.cz, nebo telefonu 774 976 993 a domluvte se si termín setkání. Cena za hodinu konzultace je 400 Kč, pro studenty 300 Kč. 

Vzdělávání v kariérovém poradenství

Připravíme pro Vás kurz z oblasti kariérového poradenství podle Vašich představ. Nabízíme Vám například tato témata: struktura poradenských služeb v České republice, základní teorie kariérového poradenství, strategie a techniky v kariérovém poradenství, využití testů v kariérovém poradenství, kariérové poradenství v učící se organizace, práce s klienty se specifickými potřebami atd.). Rozsah a obsah kurzu upravíme podle Vašich představ. Kurz se může uskutečnit přímo u Vás, či v námi zajištěných prostorách. Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat: Lucie Sedláčková, email: lucie.sedlackova@aspektos.cz.

   

Zabezpečíme konzultace či vzdělávání v dalších oblastech podle Vaší potřeby

Podle Vašich aktuálních potřeb zajistíme vzdělávání v oblastech naší působnosti, či působnosti našich spolupracovníků, zejména v oblasti sociálního zabezpečení, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, pracovního práva apod. Kontaktujte nás.

Zprostředkování zaměstnání

Hledáte nové pracovníky, nebo hledáte práci a není pro Vás vhodná služba podporovaného zaměstnání? Kontaktujte nás a využijte služby naší agentury práce, která Vám pomůže zprostředkovat nové zaměstnance, či práci. Kontaktujte Michala Pejskara, email: michal.pejskar@aspektos.cz.

Příprava projektů z oblasti vzdělávání a zaměstnanosti

Sami jsme úspěšně připravili mnoho projektů financovaných Evropským sociálním fondem, či z programu Celoživotního učení (LLP programy). Využijte našich zkušeností při přípravě Vašeho projektu, rádi Vám poskytneme konzultaci. Cena dohodou. Kontaktujte Michala Pejskara, michal.pejskar@aspektos.cz.