ASPEKT - občanské sdružení

Ke kariéře s osobním přístupem

Úspěchy klientů

Seznamte se s nejaktuálnějšími úspěchy našich klientů a klientek a zaměstnavateli, kteří je podpořili. 

SEN PANÍ ZDENY, KTERÝ DOSTAL KŘÍDLA V HOTELU LABUŤ

Přímo v Rychnově nad Kněžnou jsme objevili místo, kde si naše klientka, paní Zdena, může plnit svůj sen – stát se opravdovou uklízečkou. Od července 2016 je zaměstnaná jako uklízečka v Hotelu Labuť. Pod vedením majitelky hotelu, paní Ludmily Behanové, se spolu se svou pracovní konzultantkou učí, jak dostát zdejším vysokým nárokům na čistotu.

Všichni, kdo hledají pěkné ubytování v Rychnově, se s paní Zdenou v tomto hotelu mohou potkat třeba ve chvíli, kdy luxuje schodiště od nejkrásnějších, nově přistavěných pokojů v nejvyšším patře, přes zrekonstruované pokoje v nižších patrech, po snídaňovou restauraci v přízemí.

A představte si, že paní Zdena to má do práce co by kamenem dohodil! ÚSP Domečky, kde žije, se totiž nachází na Jiráskově ulici, stejně jako Hotel Labuť.

Paní Zdena je v práci spokojená a moc se snaží všechno pořádně naučit. Držíme jí palce a jsme moc rádi, že jsme našli další zaměstnavatelku, která se řadí do skupiny evropských sociálně odpovědných zaměstnavatelů, jež dávají šanci lidem se zdravotním postižením.

www.hotel-labut.czKLIENTI Z ÚSTAVU V KVASINÁCH PRACUJÍ V ZAHRADĚ ČERNÍKOVICE

Rádi bychom Vám představili krásný příklad propojení malé lokální firmy a našich klientů, kteří žijí v Ústavu sociální péče v Kvasinách.
Podařilo se nám objevit zaměstnavatele, který dokazuje, že když je vůle, jde cokoliv. Ing. Miloš Kurka z firmy ZAHRADA ČERNÍKOVICE přijal naše klienty se zdravotním postižením jako běžné zaměstnance. Nebere na ně žádné dotace a jediná podpora jde z naší strany formou asistence při zaučování.
Naši klienti jsou celý den na čerstvém vzduchu, obklopeni přírodou. Nesetkávají se s žádnými chemikáliemi, protože zahrada produkuje pouze biozeleninu. A věřte nám, na chuti je to znát! Všichni už jsme dostali i „výslužku“!
Biozelenina z Černíkovic chutná lidem po celé republice, kam ji rozvážejí jednotlivým lidem v bedýnkách. Všichni, kdo si zeleninu koupíte, můžete mít dobrý pocit, že tím vlastně umožňujete našim klientům pracovat na běžném pracovišti zrovna jako lidé, kteří v ústavu nežijí.
www.biozelenina.cz

 


PAN JAROSLAV UKLÍZÍ VE FIRMĚ COMRICO s.r.o.

Ten, kdo si poslední dobou pochutnával na pikantních kuřecích křídlech, kuřecích závitcích nebo křupavých kuřecích řízcích od výrobce COMRICO s.r.o., může mít dvojnásobně dobrý pocit! V jejich provozovně v Černožicích u Jaroměře se totiž o čistotu v zázemí pro zaměstnance stará jeden z našich klientů!
Pan Jaroslav zatím uklízí jeden den v týdnu, rád by ale v budoucnu zvládal dnů víc! Moc se snaží a my věříme, že se mu to podaří!

http://www.comrico.cz/

PANÍ JIŘINA SE STARÁ O ÚKLID V AUTOSALONU FIRMY AUTOSTYL TRUTNOV

Paní Jiřina je spolehlivou uklízečkou ve firmě AUTOSTYL TRUTNOV. Všichni, kdo sem zavítají pro nové vozy Škoda, Peugeot a Toyota, ji zde mohou potkat a sami zhodnotit, jak dobře si vede! Příběh paní Jiřiny je natolik zajímavý, zahrnuje totiž i její osamostatnění z ústavní péče do vlastního bydlení, že Vám ho brzy představíme detailně!

http://www.autostyl.eu/